Trove İncelemesi ve İndirme Linkleri

5 sene önce onlineoyun tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Trove

Trion tarafından geliştirilmiş macera dolu bir MMORPG oyunudur. Oyunun grafiklerinde aynı Minecraft’taki gibi vokseller (3 boyutlu piksel) kullanılmıştır. Oyuncular kaynaklarını kullanarak oyun dünyalarını değiştirebilirler. Kaynakları yeniden kullanarak kendi dünyalarını oluşturabilir ev inşa edebilirler. İnşa edilen evleri istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Oyuncular dünyayı yeniledikçe yeni görevler gönderiliyor ya da eski görevler kayboluyor. Oyuncular kolaylıkla var olan sınıflarını değiştirebilir ve böylelikle sürekli değişen dünyaya göre yeteneklerini uyarlayabilirler. Oyunda her karakterin kendine özel silahları , yetenekleri ve özellikleri bulunuyor. Oyunda diğer oyunlardaki gibi crafting sistemi bulunuyor. Karakterinizin görünüşünü onlarca farklı eşyayla değiştirebilirsiniz. Oyunda pet sistemi de bulunuyor. Beslediğiniz evcil hayvanınız size ek özellikler kazandırıyor.

Karakterler:

Knight – Tek bir yönde çok hızlı bir şekilde ilerler ve karşısına düşman çıktığında durur ve saldırır. Can barını %100 doldurabilir. Hasar aldığında , sonraki saldırısında özel yeteneğini kullanarak iki katı hasar verebilir.
Gunslinger – Kendini havaya doğru ateşler ve altında kalan düşmanlara hasar verir. Saldırı ve hareket hızınız artar. Ateş etmek sizi yavaşlatmaz.
Tomb Raiser- Her 8 saniyede bir huzursuz ruh çağırır. Düşmana saldırdığında verdiği hasarın %10 u size can olarak eklenir. Hayalet forma geçebilir. Yanına çağırdığı minyonları kullanarak mezar devi oluşturabilir.
Fae Trickster – Işınlanıp kendi yerine bir klon bırakabilir. Düşmanlar klonu öldürmeden size saldırmaz. Belirlediğiniz noktaya bomba bırakıp alan hasarı verir.
Ice Sage – Buzun üzerinde kaymadan yürüyebilir. Belirlediğiniz yere buz kütlesi düşürür. Düşmanlarını kısa süreliğine dondurabilir.
Dracolyte – Lav üzerinde daha hızlı gider. İstediğiniz noktaya bomba bırakabilirsiniz. Ejderhaya dönüşebilir.
Priate Captain – Belirlediğiniz yere kukla fırlatır ve düşmanlar kuklaya saldırır. Kuklanın canı bitince patlar ve çevresindekilere hasar verir.
Boomeranger – Fırlattığı bumerangıyla çarptığı düşmanları sersemletir. Yaptığı her üçüncü saldırı daha fazla hasar verir.
Candy Barbarian – Alan hasarları verir. Havadan dev dondurma indirerek hasar verir.
Shadow Hunter – Belirli aralıklarla düşmanlarına gölgeyle işaretler. Attığı oklarla gölge işaretli düşmanlarına büyük hasar verir.
Neon Ninja – Gizli moda geçebilir. Gizli moda geçtiğinde yerde bir klon bırakır ve düşmanlar ona yönelir.

Artıları: 

İsteğinize göre düzenleyebileceğiniz oyun dünyası  Tekrar oluşturulan dünya ve zindanlar  Oyuncunun eylemlerine göre uyum sağlayan ve değişen dünya  Seçebileceğiniz benzersiz sınıflar  Oyuncunun tasarlayabileceği öğeler.

Gerekli Sistem Özellikleri:

İşletim sistemi – Windows Vista/7/8
RAM – 2GB +
Ekran Kartı – Intel HD Graphics 3000 (integrated) ya da daha iyisi
Hafıza – 1 GB+

Oynamak için Tıkla!

Yorumlar ( 0 )