Need For Speed Edge İndirme Linkleri ve İncelemesi

4 sene önce onlineoyun tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Need For Speed Edge Logo

Biliyorsunuz daha önce EA Games Need For Speed World ile F2P MMO türü yarış oyunu denedi. Siz ne kadar başarılı buldunuz bilemiyorum ama kişisel fikrim , çok başarısız değildi. Buna rağmen çok uzun süre önce çıkmış olmasından dolayı artık oyuncuların fazla tercih etmediğini söylersek yanlış olmaz. EA Games’de böyle düşünmüş olacak ki artık yeni bir oyun çıkartma fikriyle yola atılmışlar.

Oyun bu sefer Nexon firmasına yaptırılmış. Nereden tanıyorum ki ben bu Nexon’u diyorsanız Combat Arms diyebilirim. Yok yok bu değil diyorsanız Vindictus derim. O da olmadıysa Counter Strike Zombie olayı var. 

Neyse , oyun garip bir tür olarak çıkıyor bu sefer. Nesi garip derseniz oyunda power-up mevcut. Mario-Kart veBlur’da gördüğümüz olaylardan yani. Power-upları toplayıp rakibin arabasına tuzak kurabiliyor yada aşağıya alabiliyoruz. Simülasyon yerine eğlenceli bir yarış oyunu sunmaya çalışmış Nexon. Bir çok kişi bunu eleştirmesine rağmen bence mantıklı bir fikir. Zaten zilyon tane simülasyon üzerine nfs oyunu varken bir tanesine daha ihtiyacımız var mı ki ?

Oyun şu an Kore de kapalı beta olarak test ediliyor ve yakında Avrupa da oynanmaya açılacak. Açıldığında burayı güncelleyip indirme linklerini yayınlayacağız.

 

Oyun Detayları

Durumu : Yayınlanacak
Pazarlama Modeli: F2P
Geliştirici : EA Games
Yayıncı : Nexon Kore
Platform : PC

Sistem Gereksinimleri
CPU : i3-2120 3.3 GHZ
Ram : 4 GB
GPU : GeForce GTX 550 Ti

Sonraki Yazı
Şuan da zaten son yazıdasınız!
Yorumlar ( 0 )