Dragon’s Prophet İncelemesi ve İndirme Linkleri

6 sene önce onlineoyun tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Dragon’s Prophet

Dragon’s Prophet, oyuncuları Auratia’nın gizemli dünyasına taşıyan 3D fantastik bir MMORPG oyunudur. Onurlu şövalyeler, ejderhalar ve kara büyü bulunan zindanlarda kutsal topraklar için savaşıyor. Oyunda, savaşlar, avcılık, eğitim ve binek için 300’den fazla ejderha türü bulunuyor. Bu aksiyon dolu F2P macerada rakip guildlere meydan okuyarak saltanatını yücelt!

Sınıflar:

– Guardians – Ağır zırhla donatılmış kılıç ustası. Rakiplerini yenmek için genellikle kendi saf gücünü kullanır. Guardians , iki elindeki kılıçlar ve yakın dövüş manevralarıyla tanklara benzer.
– Rangers – Olağanüstü bir nişancı olarak hızını kullanır ve güvenli bir mesafeden atış yapmak için silahını değiştirir.
Tüfek, bıçaklar ve yaya Ranger’ın tercih ettiği silahlardır.
– Oracles – Düşmanlarını ortadan kaldırmak için doğa üstü güçleri kullanır. Oracles büyük bir tırpan kullanır.
– Sorcerers – Elementlerdeki ustalığı ve disiplinleriyle bu sınıf güçlü büyüler yapabilir. Güçlü rüzgarlar çağırabilir, canavarları dondurabilir ve hatta ateş yığınları altında düşmanlarını yakabilir.

»Yayıncı: Sony Online Entertainment
»Oyuncu Sıklığı: Orta
»Grafikler: Yüksek Kalite
»Tür: MMORPG
»EXP Oranı: Orta
»PvP: Evet
»Dosya Boyutu: 7.8 Gb

Artıları:

Kaliteli grafikler  Hızlı ve aksiyon dolu savaşlar Savaşlar için oldukça fazla ejderha ve canavar çeşidi Harika binek ejderhalar Bazı aşamalar tek başına geçilebilir Bireysel ve guild için bir çok ev ve bina inşa sistemi.

Eksileri:

Otomatik yürüme özelliği yok Kısıtlı envanter depolama alanı Oyundan keyif almak nakit alışverişe dayanıyor Aksiyon mücadele sistemi herkese uygun olmayabilir.

İndirmek için Tıkla!

Yorumlar ( 0 )