BlackShot | Black Shot indirme linkleri ve incelemesi

5 sene önce onlineoyun tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Blackshot logo render png
Blackshot oyununa başladığınızda 4 karakterden birini seçebiliyorsunuz. İki tane hız odaklı karakter bulunuyor , bunlar Travis ve Vanessa , varsayılan silah olarak MP5 kullanıyorlar. İki tane defansif karakter var , bunlar Adam ve Cathy , ellerinde varsayılan siyah olarak M16A1 bulunuyor. Diğer silahlar yine azda olsa savunmaya ve hıza katkısı olan silahlardan oluşuyor sınıflarına göre. Bundan başka seçeneğiniz sadece karakterlerin dış görünüşü , gerçi onlarda çok sınırlı , karakterlerin sadece deri rengini değiştirebiliyorsun ama kazandığınız paralarla karakterinize bazı ekipmanlar (dış görünüş için) alabiliyorsunuz.

 


Oyunun multiplayer bölümünde , mavi ve kırmızı takım kapışıyor. Oyunun kurucusu her zaman mavi takımda oluyor  ve kırmızı takıma karşı savaşıyor. Maviler kurucunun bulunduğu takımı temsil ediyor yani , hep oyun kuruyorsanız  vay efendim ben niye hep maviyim , maviler hep kazma oluyor da falan diye çıkışmayın.

BlackShot , FPS oyunların vazgeçilmez klişesi olan , lobi şekliyle işliyor  , yani lobiden oda seçiyorsunuz , giriyorsunuz ve ölüyorsunuz. Oyunun avrupa ve amerika gibi serverları var. Bunun yanı sıra genel serverları var , amerika serverları pek popüler değil ki bu bizim umrumuzda da değil , çünkü us serverlarında ping azıyor. Avrupa serverları amerika serverlarına oranla dolu , yalnız kalmazsınız yani. Genel serverlarda genelde dolu ama oyunda yeniyseniz girmenizi pek tavsiye etmem genelde profesyonel oyuncular takılmakta.

Harita düzenleme seçenekleri :

Her maçın kendine göre düzenlenebilen seçenekleri bulunmakta , oyunun kurucusu tarafından. Ana özellikler harita ve oyun türü olarak değişiyor. Oyunda zilyon tane harita var , hepside farklı farklı oyun türleri destekliyor. PvE haritalarında , Sığınak Savunması gibi modlar var. Sığınak savunması çok bilindik bir mod , genelde call of duty’den hatırlarsınız survival haritalarını , siz ölene kadar dalgalar halinde düşmanlar gelir , ha o işte bu da hiç bir farkı yok.

Kalan modlar , takım maçı , bayrağı yakala maçı , bul ve öldür gibi klasik PvP maçları var. Her FPS oyununda bulabileceğiniz.

Silahlar :

Oyunda ne canımı sıkar ki , diye düşünüyorsanız çok düşünmeyin. Her oyunda olduğu gibi eğer yavaş yavaş ilerlemek istemiyorsanız parayı bastırıp güzel silahlar alabiliyorsunuz. Ha almazsanız ne oluyor ? Almazsanız dandik silahlarla yani yukarıda söylediğim varsayılan silahlarla ilerliyorsunuz ,  kasıyorsunuz ve güzel silahlara doğru yol alıyorsunuz. Belki uzun bir süre elinizde kötü silahla kötü maçlar yapacaksınız ama paranız cebinizde kalacak. Oynayabilecek zamanınız yoksa çalışıyorsanız ve 10 dakika oyuna gireyim eğleneyim diyorsanız da bu yöntemle parayı bastırıp güzel silah alabilirsiniz.

Ha , güzel silah olsun yada olmasın , FPS yine yeteneğe bağlı bir oyun tipi. İstiyorsan elinde en iyi silah olsun , acemiysen pistol bile sonun olabilir. Her FPS oyuncusu bunu biliyordur herhalde…

 

Neyse bu kadar gevezelik yeter , zaten kim okuyacak bunları bilmiyorum eğer hala okuyan varsa ufaktan bir sistem özelliklerine bakalım sonra da indirme linkine geçelim ;

 

İşlemci  : Pentium 4 3.0GHz
RAM : 1GB RAM,
Ekran Kartı : Geforce 6800GT/Radeon X600

Yayıncı : Garena
Oyuncu Sıklığı : Yüksek
Grafikler : Orta
Tür : MMOFPS
Deneyim Oranı : Orta
Pvp : Mevcut

Black Shot İndir 

Yorumlar ( 0 )